header image

Dostihové sázení, stará anglická škola

Jaký si myslíte, že má pokud známe rčení „mít svého koně ve hře“? Ano, jedná se právě o koňské, nebo, chcete-li, dostihové sázky. Tato tradiční zábava v sobě již po dlouhá staletí snoubí eleganci této dříve výsostně aristokratické události s lidovou zábavou a chutí sázet se.

O koních, dostizích a sázkách

Ať jste nebo nejste fanouškem dostihových závodů, věřte, že dostihové sázení Vás dokáže pro svoji jedinečnost a neopakovatelnou atmosféru jisto jistě přinejmenším zaujmout. Osobní účast sázejícího na závodišti samozřejmě není nutná, ale pro plné vychutnání si zážitku je více než doporučovaná. Ostatně, co může být lepšího než sledovat, jak Váš kůň poráží v cílové rovince o parník ostatní koně? Sázet však lze samozřejmě též z pohodlí domova klasickým online sázením, některé sázkové kanceláře dokonce nabízí i možnost živého sázení, nebo naopak můžete vyzkoušet ozkoušeného a osvědčeného modelu sázení na „kamenné“ pobočce sázkové kanceláře, záleží samozřejmě jen na Vás.

Vyznáte se v dostizích a závodních koních?

Jaký typ dostihů preferujete? Máte raději překážkové závody steeplechase, jako např. klasickou Velkou pardubickou nebo jste spíše příznivcem klasických oválových dostihů v pražské Chuchli? Na výše zmiňovaném zas až tak příliš nezáleží, na sportovním zápalu pro věc a Vašich znalostech ano. O výhře mohou rozhodovat naprosté maličkosti. Co o koních víte? Dokážete odhadnout jejich aktuální kondici a formu? Jaký žokej s daným koněm ve Vámi vytipovaném závodě pojede? Kolik dostihl již kůň v týdnu nebo měsíci absolvoval, kolik z nich vyhrál a jak se v nich jinak umísťoval? To všechno jsou detaily, na kterých při dostihových sázkách záleží a jejich znalost může hrát nenahraditelnou roli. Máte-li proto zákulisní informace, to vše jsou body pro Vás, které mohou přispět k Vašemu vítězství a jen dodávají celému sázkařskému procesu na atraktivitě. Věříte proto žhavému favoritovi na vítězství stále více než neznámému outsiderovi? Opravdu?

Reklamy

Nejnovější zprávy

Národní loterie

V poslední době se bingo a lotto dostává do stínu jiných sázkařských praktik, což však ani v moderní době nesnižuje jejich atraktivitu a rentabilitu

Přečtěte si více

Nejnovější příběhy

automaty a hraní her

Zapomeňte na staré oprýskané plechové krabice, zvané automatové hry. Zažijte novou dimenzi hraní a zábavy s vylepšenými nadupanými herními stroji.

Přečtěte si více

Nejnovější články

Výhra přes mobilní telefon

S rozvojem moderních technologií jde ruku v ruce i rozvoj a snazší přístupnost v oblasti mobilního a online sázení. Čtěte a vyhrávejte více.

Přečtěte si více

Reklamy

  ©  www.joryukishikai.com. Všechna práva vyhrazena. Mapa serveru