header image

O tradičním, ale především netradičním sázení

Fakt, že většina sázkařů sází na výsledky fotbalových, hokejových, nebo obecně sportovních výsledků zápasů nebo jejich průběh zřejmě nikoho nepřekvapí. Co však možná veřejnost nebo někteří ze sázkařů netuší nebo o tom mají jen matné povědomí, je skutečnost, že lze sázet i na jiné, netradiční události. Nemusíte tak být zarytým sportovním fanouškem nebo znalcem makedonské fotbalové ligy, stačí, když se budete orientovat v jiné oblasti, např. na politické scéně, vsadíte, a výhra může být Vaše.

O co se vlastně jedná?

Principem těchto netradičních sázek je buď sázka na, sázkovou kanceláří přímo vypsanou událost, která zpravidla se sportem vůbec nesouvisí, předem neadresovanému okruhu sázkařů, tj. veřejnosti, nebo naopak vystavení kurzu na událost dle individuální žádosti daného sázkaře. Pojďme se blíže podívat na oba dva druhy netradičních sázek.

Předem vypsané sázky pro širokou veřejnost

U tohoto typu sázek sázkové kanceláře předem vypisují kurzy na danou, široké veřejnosti zpravidla známou a sledovanou událost, jako např. výsledky voleb do poslanecké sněmovny, volební účast, apod. Podstata těchto sázek je vlastně stejná jako u klasických sportovních sázek, lze si tak vsadit zejména na vítěze, ale i na jiné skutečnosti a události, např. počet získaných mandátů apod.

Individuální sázky, vymyslete si svojí sázku

Renomované sázkové kanceláře se snaží svým klientům vycházet co nejvíce vstříc, a proto pro ně vymysleli doslova lahůdku. Sázející sám vymyslí událost, na kterou by si rád vsadil a bookmaker mu následně vypíše kurz. Z logiky věci vyplývá, že se musí jednat o událost, kterou není sázející schopen objektivně ovlivnit, nebo alespoň jen z nepatrné míry. Tak například v nedávné minulosti tiskem proběhla zpráva o úspěšném sázkaři (otci), který se v minulosti vsadil, že jeho syn nastoupí za seniorský tým fotbalového klubu Manchester United. Protože byl jeho tip nejen úspěšný, ale i správný, shrábl od sázkové kanceláře pořádný balík peněz. Ještě větší částka mu však bude vyplacena, pokud se jeho úspěšný potomek probojuje do kádru našlapaného anglického reprezentačního týmu.

Jak vida, v případě netradičních sázek se není opravdu čeho bát, stačí být jen trochu kreativní. Zkusit si vymyslet svoji sázku tak můžete snadno i Vy. Zapojte svojí představivost, obraťte se na sázkovou kancelář a třeba se štěstí usměje třeba právě na Vás.

Reklamy

Nejnovější zprávy

Národní loterie

V poslední době se bingo a lotto dostává do stínu jiných sázkařských praktik, což však ani v moderní době nesnižuje jejich atraktivitu a rentabilitu

Přečtěte si více

Nejnovější příběhy

automaty a hraní her

Zapomeňte na staré oprýskané plechové krabice, zvané automatové hry. Zažijte novou dimenzi hraní a zábavy s vylepšenými nadupanými herními stroji.

Přečtěte si více

Nejnovější články

Výhra přes mobilní telefon

S rozvojem moderních technologií jde ruku v ruce i rozvoj a snazší přístupnost v oblasti mobilního a online sázení. Čtěte a vyhrávejte více.

Přečtěte si více

Reklamy

  ©  www.joryukishikai.com. Všechna práva vyhrazena. Mapa serveru