header image

Stírací karty, osvědčená a nestárnoucí klasika

Stírací karty jsou jednou nejstarších a nejúspěšnějších her, které dnes můžeme hrát v kasinu i mimo něj, celkově. Není proto žádným překvapením, že si svojí oblíbenost zachovaly napříč až do současnosti a Vy si je tak můžete vychutnat jak v klasických kasinech, tak například též i v jejích elektronické podobě v některém z online kasin v komfortu Vašeho domova. Je možné konstatovat, že stírací karty zná v některé z jejich variant snad úplně každý.

Jak se stíralo dříve a jak se stírá dnes?

Jak se říká, co bylo, to bylo, v současnosti se stíracími kartami, ať už v jejich papírové formě v podobě stíracích bingo nebo lotto karet a sázenek, můžeme setkat též i v televizních pořadech.  Volající do soutěže, resp. hráči v těchto pořadech tak svým zavoláním do vysílání sdělí moderátorovi nebo moderátorce, kterou kartu nebo herní pole si přeje setřít, na oplátku mají šanci v případě odkrytí správného výherního symbolu na zajímavé finanční nebo materiální částky. Ostatně, obdobně jako v případě klasických stíracích karet, které jste si v minulosti nebo ještě dnes mohli koupit doslova téměř na každém rohu, od pouličního prodavače květin, přes stánek u autobusového nádraží, po specializované obchody.

Stírací karty, jak na to?

Princip stíracích karet je obecně velmi jednoduchý. Stačí jen zakoupit danou herní kartu, na základě svého uvážení podle předem stanovených pravidel setřít určitý počet (nejčastěji tři)  stíratelných políček a doufat, že to budete právě Vy, na koho se usměje štěstí a komu se po setření hracích políček objeví v řadě, příčně nebo podle jiného klíče tři nebo jiný počet stejných výherních symbolů. Jednoduché, ale přesto tak fascinující. A jak jste na tom se štěstím Vy?

Reklamy

Nejnovější zprávy

Národní loterie

V poslední době se bingo a lotto dostává do stínu jiných sázkařských praktik, což však ani v moderní době nesnižuje jejich atraktivitu a rentabilitu

Přečtěte si více

Nejnovější příběhy

automaty a hraní her

Zapomeňte na staré oprýskané plechové krabice, zvané automatové hry. Zažijte novou dimenzi hraní a zábavy s vylepšenými nadupanými herními stroji.

Přečtěte si více

Nejnovější články

Výhra přes mobilní telefon

S rozvojem moderních technologií jde ruku v ruce i rozvoj a snazší přístupnost v oblasti mobilního a online sázení. Čtěte a vyhrávejte více.

Přečtěte si více

Reklamy

  ©  www.joryukishikai.com. Všechna práva vyhrazena. Mapa serveru