header image

Živé sázky, to co hráči mají opravdu rádi

Co může být lepší a zábavnější než živé sázení? Živé sázení nabízí hráčům jen ty nejbezprostřednější emoce a herní prožitky, díky kterým je v hráčské obci ostatně tak oblíbené. Díky live sázkám tak můžete dle svého uvážení reagovat na aktuální dění, maximalizovat svoje zisky nebo naopak minimalizovat svoje ztráty.

Jak živé sázení vlastně funguje?

Princip živého sázení rozhodně není z pohledu hráče nijak komplikovaný. Zjednodušeně řečeno, podstatou živého sázení je hráčova možnost promptně reagovat na nové události. Klasickým modelovým příkladem může být například fotbalový zápas. Před začátkem utkání si hráč vsadí na výsledek celého utkání. V případě klasických sázek by pro něj celá záležitost skončila a on by pouze čekal na výsledek a případně si pak přišel pro svoji výhru. Živé sázky však do hry přináší zcela nový rozměr zábavy, neboť máte i během průběhu daného utkání možnost dále sázet. Vstřelí-li proto například jeden z týmu gól, logicky se tak zvýší nebo sníží pravděpodobnost výhry druhého týmu, dojde k úpravě kurzů a Vy tak máte možnost si „přivsadit“. Nemusí jít samozřejmě pouze o vstřelení gólu, ale o jakékoliv herní události, např. žlutou kartu, střídání, zranění, herní převahu apod. Máte zkrátka možnost pružně reagovat na průběh daného zápasu.

Proč jsou živé sázky pro hráče tak výhodné?

Představte si modelovou situaci, kdy vsadíte na výhru jednoho týmu v daném fotbalovém zápase. Na začátku zápasu však soupeř vstřelí dva nebo tři rychlé góly a o výsledku celého utkání je tak fakticky již od začátku rozhodnuto. Vy Však na rozdíl od klasického sázení budete mít šanci na vývoj utkání zareagovat a učinit protisázku na výhru soupeře. V závěru tak nejenže minimalizujete ztrátu z prvotní sázky, ale naopak si díky této nové sázce můžete i solidně vydělat. Uznejte sami, že obrátit prvotní prohru ve finančně zajímavé zhodnocení začíná znít už vcelku zajímavě.

Reklamy

Nejnovější zprávy

Národní loterie

V poslední době se bingo a lotto dostává do stínu jiných sázkařských praktik, což však ani v moderní době nesnižuje jejich atraktivitu a rentabilitu

Přečtěte si více

Nejnovější příběhy

automaty a hraní her

Zapomeňte na staré oprýskané plechové krabice, zvané automatové hry. Zažijte novou dimenzi hraní a zábavy s vylepšenými nadupanými herními stroji.

Přečtěte si více

Nejnovější články

Výhra přes mobilní telefon

S rozvojem moderních technologií jde ruku v ruce i rozvoj a snazší přístupnost v oblasti mobilního a online sázení. Čtěte a vyhrávejte více.

Přečtěte si více

Reklamy

  ©  www.joryukishikai.com. Všechna práva vyhrazena. Mapa serveru